Showing all 3 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Caffe Club Uni – сад

1.890 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15.3 cm дијаметар
  • Капацитет: 750 ml
Затвори

Caffe Club Uni – тацна за шолја за кафе

645 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm дијаметар
Затвори

Caffe Club Uni – шолја за кафе

990 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 220 ml