Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Casale Blu – длабок сад за салата (28см)

3.170 ден
Порцелански сад за салата. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка. Материјал на

Casale Blu – длабока чинија (25 см)

1.890 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 25 cm дијаметар
Затвори

Casale Blu – сад за сервирање (28×8см)

3.190 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 28x8 см
Затвори

Casale Blu – сад за сервирање (44×14см)

4.590 ден
Порцелански сад наменет за сервирање. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка. Материјал
Затвори

Casale Blu – сад за сервирање (55×17см)

6.290 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 55x17 см
Затвори

Casale Blu – тацна за шолја за кафе

929 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 16 cm дијаметар

Casale Blu – чинија за пица (32 см)

2.690 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 32 cm дијаметар