Showing all 2 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Clever Baking – сад за сервирање на торта (22 cm)

2.790 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар
Затвори

Clever Baking – сад за сервирање на торта (32 cm)

3.690 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm дијаметар