Приказ на еден резултат

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Drop Mini – вазна

1.890 ден2.290 ден
  • Материјал на изработка: Стакло
  • Димензии: 12 cm x 9.8 cm
  • Капацитет: 482 ml