Showing all 5 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Flow Couture – длабока чинија 21×20 см

2.390 ден
Порцеланска чинија од премиум порцелан. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка. Материјал

Flow Couture – сад за сервирање

5.590 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1800 ml
Затвори

Flow Couture – сад со рачка

2.290 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml
New
Затвори

Flow Couture – чинија 28×27 см

2.390 ден
Порцеланска чинија од премиум порцелан. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка. Материјал
Затвори

Flow Couture – шолја

1.660 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 340 ml