Showing all 5 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Sold out
Затвори

MetroChic Gifts – вазна

15.790 ден
Порцеланскa вазна, која ќе ги презентира вашите цвеќиња на сосема поинаков начин, кој ќе даде извонредна димензија во просторот. Материјал

Metrochic Gifts – прстен за салвета

1.590 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 6 cm
Sold out
Затвори

MetroChic Gifts – сад за сервирање на две нивоа

13.890 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

MetroChic Gifts – свеќник

5.590 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 7,5 cm x 13 cm

MetroChic Gifts – шолја со капак

4.190 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml