Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Spring Awakening – длабока чинија

1.890 ден
  • Дијаметар: 14 cm
  • Висина: 7 cm
  • Капацитет: 0.6 l

Spring Awakening – чинија

2.390 ден
Шармантна чинија за вечера со разиграна цветна декорација како идеал за секојдневниот живот или на велигденската трпеза.Големината е погодна за