Showing all 2 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-50%
Затвори

Wonderful World White – сет од 12 чинии

31.800 ден 15.900 ден
Сет од 12 чинии, изработени од бел премиум порцелан, безбедни за миење во машина за садови и безбедни за употреба

Wonderful World White – сет од 12 чинии

33.584 ден 16.792 ден
4 x чинии за ручек/вечера (27 см) 4 x длабоки чинии за супа (24 см) 4 x чинии за појадок/десер (21)