Flow Couture – чинија 28×27 см

1.673 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1042452620 Категорија:

Description

Порцеланска чинија од премиум порцелан. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Колекцијата Flow Couture ја комбинира живописната динамика со цветниот декор, резултирајќи со трендовски и привлечен изглед. Поризводите се изработени од порцелан со хармонични и експресивни линии, со модерните цветови како неодолив додаток.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow Couture - чинија 28x27 см

1.673 ден

Нема на залиха