Allegorie – бокал

3.090 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 27.8 cm x 15 cm дијаметар
  • Капацитет: 1 L

Нема на залиха

SKU: 1172850412 Категории: ,

Description

Бокал изработен од кристално стакло. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 27.8 cm x 15 cm дијаметар
Капацитет: 1 L

Едноставна, безвременска и идеална за секојдневна употреба – еден од наједноставните начини за да се опише колекцијата позната како Allegorie. Изработени се од висококвалитетно кристално стакло, кое гарантира долготраен сјај и извонредно искуство!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Allegorie - бокал

3.090 ден

Нема на залиха