Allegorie Premium – чаша за црвено вино

2.140 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 27.8 cm
  • Капацитет: 720 ml

Нема на залиха

SKU: 1173750020 Категории: ,

Description

Чаша наменета за црвено вино, изработена од кристално стакло. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 27.8 cm
Капацитет: 720 ml

Едноставна, безвременска и идеална за секојдневна употреба – еден од наједноставните начини за да се опише колекцијата позната како Allegorie. Изработени се од висококвалитетно кристално стакло, кое гарантира долготраен сјај и извонредно искуство!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Allegorie Premium - чаша за црвено вино

2.140 ден

Нема на залиха