Allegorie Premium – чаша за црвено вино

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 24.7 cm x 10.8 cm дијаметар
  • Капацитет: 778 ml

2 на залиха

SKU: 1173750021 Категории: ,

Description

Чаша наменета за црвено вино, изработена од кристално стакло. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 24.7 cm x 10.8 cm дијаметар
Капацитет: 778 ml

Едноставна, безвременска и идеална за секојдневна употреба – еден од наједноставните начини за да се опише колекцијата позната како Allegorie. Изработени се од висококвалитетно кристално стакло, кое гарантира долготраен сјај и извонредно искуство!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Allegorie Premium – чаша за црвено вино

2.140 ден

2 на залиха