Allegorie Premium – сет од 2 чаши за црвено вино

4.649 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 26.2 cm x 12.6 cm дијаметар
  • Капацитет: 1.09 L

3 на залиха

SKU: 1173758109 Категории: ,

Description

Сет од 2 чаши наменети за црвено вино, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 26.2 cm x 12.6 cm дијаметар
Капацитет: 1.09 L

Едноставна, безвременска и идеална за секојдневна употреба – еден од наједноставните начини за да се опише колекцијата позната како Allegorie. Изработени се од висококвалитетно кристално стакло, кое гарантира долготраен сјај и извонредно искуство!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Allegorie Premium – сет од 2 чаши за црвено вино

4.649 ден

3 на залиха