Annual Easter Edition – длабок сад

2.190 ден

Out of Stock

Дијаметар: 16 cm

Нема на залиха

Description

Благодарение на овој сад, велигденските маси можат да се збогатат со шарени слики кои ќе станат тема за разговор и инспирација за детските игри. Тема за 2021 година е зајакот Макс од колекцијата Bunny Tales, сликајќи велигденски јајца со помош на заинтересирани птици.

Дијаметар: 16 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Annual Easter Edition - длабок сад

2.190 ден

Нема на залиха