Anthony Платнена салвета

498 ден

Out of Stock
  • Димензии: 47 x 47
  • 100% памук
  • Се перат на 60 степени
  • Лесно се комбинираат
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 47 x 47
  • 100% памук
  • Се перат на 60 степени
  • Лесно се комбинираат

Дополнителни информации

Боја

Сива, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anthony Платнена салвета

Select Options
Исчисти