Artesano Flower Art – длабок сад

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

6 на залиха

SKU: 1042511900 Категории: ,

Description

Порцелански длабок сад, наменет за салати и мусли. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Колекцијата Artesano Flower Art е препознатлива по експресивниот флорален декор на порцеланската основа. Имено, таа содржи флорални мотиви во прекрасни бои, кои на трпезата ќе и овозможат свеж, разигран и модерен допир. Импресионирајте ги гостите со малку боја!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Flower Art – длабок сад

1.660 ден

6 на залиха