Artesano Flower Art – тацна за шолја за еспресо

740 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 12 cm дијаметар

5 на залиха

SKU: 1042511430 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за еспресо, наменета за шолјата за еспресо од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 12 cm дијаметар

Колекцијата Artesano Flower Art е препознатлива по експресивниот флорален декор на порцеланската основа. Имено, таа содржи флорални мотиви во прекрасни бои, кои на трпезата ќе и овозможат свеж, разигран и модерен допир. Импресионирајте ги гостите со малку боја!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Flower Art – тацна за шолја за еспресо

740 ден

5 на залиха