Artesano Lavender – чинија за паста

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 30 cm дијаметар
  • Капацитет: 450 ml

4 на залиха

SKU: 1041522695 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за паста. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 30 cm дијаметар
Капацитет: 450 ml

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – чинија за паста

2.790 ден

4 на залиха