Artesano Lavender – сад за сервирање на салата (28 cm)

6.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 cm дијаметар
  • Капацитет: 4000 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање и послужување на салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 cm дијаметар
Капацитет: 4000 ml

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – сад за сервирање на салата (28 cm)

6.990 ден

1 на залиха