Artesano Lavender – шолја за еспресо

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 100 ml

10 на залиха

SKU: 1041521420 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – шолја за еспресо

1.390 ден

10 на залиха