Artesano Lavender – тацна за шолја за еспресо

1.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 12 cm дијаметар

12 на залиха

SKU: 1041521430 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за еспресо, која одговара на шолјата за еспресо од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 12 cm дијаметар

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – тацна за шолја за еспресо

1.090 ден

12 на залиха