Artesano Original – бокал

3.290 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 23 cm
  • Капацитет: 1.5 L

2 на залиха

SKU: 1173080400 Категории: ,

Description

Бокал изработен од кристално стакло. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 23 cm
Капацитет: 1.5 L

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали (дрво или стакло). Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - бокал

3.290 ден

2 на залиха