Artesano Original – сад за сервирање

5.130 ден

  • Материјал на изработка: Дрво
  • Димензии: 32.6 cm x 10.5 cm

1 на залиха

Description

Дрвена чинија/сад за сервирање на храна. Се одржува и мие рачно.

Материјал на изработка: Дрво
Димензии: 32.6 cm x 10.5 cm

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - сад за сервирање

5.130 ден

1 на залиха