Artesano Original – сет за салата

5.990 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на салата, во сет со две дрвени лажици. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - сет за салата

5.990 ден

Нема на залиха