BBQ Passion – сет од 2 чинии

3.290 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 33 cm x 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1041897527 Категории: ,

Description

Сет од 2 порцелански чинии, наменети за сервирање и послужување на месо како на пример: ќебапи, ражничи или зеленчук. Во останатите прегради може да се сервира сос, салата итн. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 33 cm x 22 cm

Како што самото име упатува, BBQ Passion колекцијата е наменета за сите љубители на скара. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна скара.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

BBQ Passion - сет од 2 чинии

3.290 ден

Нема на залиха