Bistro Olivo Подметач

749 ден

  • Димензии: 35 х 50 см
  • Материјал: 100% памук
  • Одржување: се пере на 30 степени

6 на залиха

SKU: 5826440 Категорија:

Description

Димензии: 35 х 50 см
Материјал: 100% памук
Одржување: се пере на 30 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bistro Olivo Подметач

749 ден

6 на залиха