Boston coloured – чинија 32 см

2.790 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Дијаметар: 32 см

Нема на залиха

SKU: 1173090802 Категории: ,

Description

Стаклена чинија, идеална за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Дијаметар: 32 см
Boston Colored е серија на кристални садови во неколку бои со дизајн на ретро стил. Сина, зелена, интензивна црвена боја – изберете ја омилената боја или комбинирајте какви било елементи – исто така со основната, транспарентна колекција. Играта на рефракционирани светлосни зраци во кристалот ќе го привлече вниманието на сите.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston coloured – чинија 32 см

2.790 ден

Нема на залиха