Caffe Club Floral Hazel – тацна за шолја за кафе

740 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17 cm дијаметар

6 на залиха

SKU: 1042211220 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17 cm дијаметар

Колекцијата Caffe Club Floral Hazel е специфична по модерните и елегантни форми на производите. Истите се изработени од крем-кафеав порцелан, на кој се изгравирани цветни дезени, кои создаваат екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club Floral Hazel - тацна за шолја за кафе

740 ден

6 на залиха