Caffe Club Floral Rose – шолја за кафе

990 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 220 ml

Нема на залиха

SKU: 1042201300 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 220 ml

Колекцијата Caffe Club Floral е специфична по модерните и елегантни форми на производите. Истите се изработени од бел порцелан со розе детаљ, на кој се изгравирани цветни дезени, кои создаваат екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club Floral Rose - шолја за кафе

990 ден

Нема на залиха