Caffe Club Floral – тацна за шолја за кафе

645 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1048641310 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од 220 ml, од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm дијаметар

Колекцијата Caffe Club Floral е специфична по модерните и елегантни форми на производите. Истите се изработени од бел порцелан, на кој се изгравирани цветни дезени, кои создаваат екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club Floral - тацна за шолја за кафе

645 ден

Нема на залиха