Caffe Club – шолја за кафе

940 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 390 ml

Нема на залиха

SKU: 1034781210 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 390 ml

Колекцијата Caffe Club е специфична по чистите, модерни и елегантни форми на производите. Истите се изработени од екстремно бел порцелан, кој создава еднакво екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club - шолја за кафе

940 ден

Нема на залиха