Caffe Club Uni – сад

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15.3 cm дијаметар
  • Капацитет: 750 ml

6 на залиха

Description

Порцелански сад наменет за сервирање и послужување на одредени колачиња заедно со кафето. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 15.3 cm дијаметар
Капацитет: 750 ml

Колекцијата Caffe Club Uni е специфична по чистите, модерни и елегантни форми на производите. Истите се изработени од бел порцелан со темно кафеав детаљ, кои создаваат екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club Uni - сад

1.890 ден

6 на залиха