Annual Easter Edition – чинија

2.190 ден

Out of Stock

Дијаметар: 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1486276599 Категории: , ,

Description

Годишното издание на Велигден е ограничена колекција садови и украси, украсени со нова тема секој Велигден. Тема за 2021 година е зајакот Макс од колекцијата Bunny Tales, сликајќи велигденски јајца со помош на љубопитни птици.

Дијаметар: 22 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Annual Easter Edition - чинија

2.190 ден

Нема на залиха