Clever Baking – сад за сервирање на торта (22 cm)

2.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на торти и колачи. Безбеден за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22 cm дијаметар

Clever Baking е колекција која е изработена со употреба на најквалитетни техники, нудејќи визуелно прекрасен, но и практичен начин, за сервирање на слатките задоволства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Clever Baking - сад за сервирање на торта (22 cm)

2.790 ден

Нема на залиха