Clever Cooking – сад за подготовка на храна

4.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 cm дијаметар
  • Капацитет: 2572 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Порцелански сад за подготовка (печење) и сервирање на храна, достапен во три разни бои: сина, зелена и розова. Безбеден за миење во машина за садови, за употреба во микробранова печка и секако, за употреба во рерна.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 cm дијаметар
Капацитет: 2572 ml

Clever Cooking колекцијата е практична колекција наменета за пасионираните љубители на подготовка на храна. Садовите од колекцијата се наменети за подготовка на храна, но и сервирање и послужување на истата. Материјалот на изработка е безбеден за употреба во рерна и е исклучително лесен за чистење.

Дополнителни информации

Боја

Зелена, Розева, Сина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Clever Cooking - сад за подготовка на храна

Select Options
Исчисти