Colorful Spring – длабок сад (750 ml)

1.390 ден

Капацитет: 0.75l

15 на залиха

Description

Шармантен сад со украс налик на пролет за мали задоволства како што се супи, мусли или десерти, вашиот модерен придружник во секојдневниот живот.
Големина идеална за мали оброци, може да се пополни по желба.

Капацитет: 0.75l

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colorful Spring – длабок сад (750 ml)

1.390 ден

15 на залиха