Coloured DeLight – свеќник (голем)

2.990 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 15.5 cm x 15 cm дијаметар
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Свеќник изработен од кристално стакло, во неколку бои во однос на завршницата. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 15.5 cm x 15 cm дијаметар

Колекцијата Coloured DeLight содржи производи изработени од кристално стакло, со модерна и трендовска завршница во однос на дизајнот и боите. Искомбинирајте ги производите и создадете магична атмосфера.

Дополнителни информации

Боја

Виолетова, Сина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Coloured DeLight - свеќник (голем)

Select Options
Исчисти