Coloured DeLight – свеќник

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 7 cm x 7.6 cm дијаметар
  • Капацитет: 106 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Свеќник изработен од кристално стакло, во неколку бои во однос на завршницата. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 7 cm x 7.6 cm дијаметар
Капацитет: 106 ml

Колекцијата Coloured DeLight содржи производи изработени од кристално стакло, со модерна и трендовска завршница во однос на дизајнот и боите. Искомбинирајте ги производите и создадете магична атмосфера.

Дополнителни информации

Боја

Виолетова, Жолта, Розева, Сива, Сина, Транспарентна, Црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Coloured DeLight - свеќник

Select Options
Исчисти