Colourful Spring – сет од 2 шолји за кафе

2.190 ден

Out of Stock
  • 2 х чаши со рачка 0,37 l
  • Премиум порцелан
  • Безбедно за миење садови

Нема на залиха

SKU: 1486638403 Категории: , ,

Description

  • 2 х чаши со рачка 0,37 l
  • Премиум порцелан
  • Безбедно за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - сет од 2 шолји за кафе

2.190 ден

Нема на залиха