Entree – сет од 4 чаши за пиво

3.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
    Димензии: 66 mm дијаметар
    Капацитет: 100 мл

Нема на залиха

SKU: 1136587867 Категории: ,

Description

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: в: 18,5 см
Капацитет: 420 мл

Безбедна за во машина за миење садови.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Entree - сет од 4 чаши за пиво

3.790 ден

Нема на залиха