Entree – сет од 4 чаши за ликер

2.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
    Димензии: 66 mm дијаметар
    Капацитет: 100 мл

Нема на залиха

SKU: 1136587866 Категории: ,

Description

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 66 mm дијаметар
Капацитет: 100 мл

Безбедна за во машина за миење садови.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Entree - сет од 4 чаши за ликер

2.390 ден

Нема на залиха