Entree – сет од 4 чаши за пиво

3.790 ден

Out of Stock

Послужете го вашиот омилен алкохолен пијалак во Entree – сет од 4 чаши за пиво!

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Нема на залиха

Description

Послужете го вашиот омилен алкохолен пијалак во Entree – сет од 4 чаши за пиво!

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Главни карактеристики на Entree – сет од 4 чаши за пиво:

Димензии:  18,5 cm.
Капацитет: 420 ml.

Дополнителни карактеристики на Entree сетот:

Материјал на изработка: Кристално стакло;
Безбедна за во машина за миење садови.

Категории:

___

Serve your favorite alcoholic beverage in Entree – a set of 4 glasses of beer!

The products belonging to the Entrée collection are specific in their minimalist but elegant form. Thanks to the classic look and simple and harmonious design, they are an unmistakable choice for any event.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Entree - сет од 4 чаши за пиво

Entree - сет од 4 чаши за пиво

3.790 ден

Нема на залиха