Flow Couture – сад за сервирање

5.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1800 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански длабок сад со рачка, наменет за сервирање и послужување на разни сосови, салати, овошја, колачи итн. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1800 ml

Колекцијата Flow Couture ја комбинира живописната динамика со цветниот декор, резултирајќи со трендовски и привлечен изглед. Поризводите се изработени од порцелан со хармонични и експресивни линии, со модерните цветови како неодолив додаток.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow Couture - сад за сервирање

5.590 ден

Нема на залиха