For Me – тацна за шолја за чај

740 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1041531280 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за чај, наменета за шолјата за чај од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm дијаметар

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me – тацна за шолја за чај

740 ден

Нема на залиха