Grand Royal – чаша за вода

3.449 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензија: 10 cm x дијаметар 9.5 cm
  • Капацитет: 290 ml

Нема на залиха

SKU: 1136183610 Категории: ,

Description

Стаклена чаша наменета за вода или сок. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензија: 10 cm x дијаметар 9.5 cm
Капацитет: 290 ml

Grand Royal колекцијата се состои од чаши изработени од кристално стакло, кои пленат со елеганција, софистицираност и овозможуваат создавање на уникатен впечаток на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Grand Royal – чаша за вода

3.449 ден

Нема на залиха