Happy as a Bear – детски сет (3 дела)

3.690 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

2 на залиха

SKU: 1486648428 Категории: , ,

Description

Детски сет кој се состои од три дела: чинија, длабок сад и шолја, изработени од премимум порцелан. Безбедни се за миење во машина за садови и безбедни се за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Колекцијата Happy as a Bear е создадена да одговори на вашите потреби, а особено на потребите на вашите деца. Забавна авантура, со прекрасни илустрации кои вашите деца ќе ги обожаваат.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Happy as a Bear - детски сет (3 дела)

3.690 ден

2 на залиха