Happy as a Bear – детски сет (7 дела)

4.690 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

3 на залиха

SKU: 1486648430 Категории: , ,

Description

Детски сет кој се состои од седум дела: чинија, длабок сад и шолја, изработени од премимум порцелан и прибор за јадење (мала лажичка, голема лажица, виљушка и нож). Безбедни се за миење во машина за садови и безбедни се за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Колекцијата Happy as a Bear е создадена да одговори на вашите потреби, а особено на потребите на вашите деца. Забавна авантура, со прекрасни илустрации кои вашите деца ќе ги обожаваат.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Happy as a Bear - детски сет (7 дела)

4.690 ден

3 на залиха