Home Elements – чинија (24 см)

1.550 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 см дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1024822640 Категории: ,

Description

Порцеланскa чинија, идеална за послужување на разни салати. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 см дијаметар

Колекцијата Home Elements има модерна форма во елегантно бела боја, совршена за секојдневна употреба, како и за специјални прилики.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Home Elements - чинија (24 см)

1.550 ден

Нема на залиха