Home Elements – длабока чинија

1.590 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 25 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1024822700 Категории: ,

Description

Порцеланскa длабока чинија, идеална за послужување на супа или чорба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 25 cm дијаметар

Колекцијата Home Elements има модерна форма во елегантно бела боја, совршена за секојдневна употреба, како и за специјални прилики.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Home Elements - длабока чинија

1.590 ден

Нема на залиха