It’s my match green – чинија (uni)

1.043 ден

-25% Off
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm x 3 cm

2 на залиха

SKU: 1042552642 Категории: ,

Description

Порцеланска повеќенаменска чинија, во зелена завршница. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm x 3 cm

It’s my match колекцијата на производи е секогаш вистинскиот избор – за формална или неформална забава, за ручек со пријателите, за вечера со партнерот итн. Трендовските бои, уникатните површини и единствениот дизајн овозможуваат неодоливи комбинации за трпезата. При процесот на изработка, порцеланот е полиран, а не глазиран.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

It's my match green - чинија (uni)

1.043 ден

2 на залиха